Dostępny lokal użytkowy w Centrum Przesiadkowym w Żorach – antresola

Zawiadamiamy, że przystępujemy do procedury wyłonienia najemcy antresoli w Centrum Przesiadkowym w Żorach

Zgodnie z przepisami, ogłaszamy przetarg na najem lokalu użytkowego w Żorach, ul. Męczenników Oświęcimskich 20 A – antresola (CENTRUM PRZESIADKOWE).

PRZETARG ODBĘDZIE SIĘ 28 MAJA 2024 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Miasta Żory, aleja Wojska Polskiego 25, sala narad

Dokumenty związane z przetargiem:

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat wolnego lokalu użytkowego w Żorach, ul. Męczenników Oświęcimskich 20A – lokal nr 2 – które będziemy umieszczać na stronach internetowych Zarządu Budynków Miejskich oraz w mediach społecznościowych. Wszystkie osoby (lub firmy), które szukają lokalu użytkowego i byłyby zainteresowane wynajmem zapraszamy do obserwowania ZBM

Lokalizacja: Centrum Przesiadkowe Nr 2 w Żorach to nowoczesny obiekt zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Męczenników Oświęcimskich. Lokalizacja zapewnia doskonałą dostępność komunikacyjną zarówno dla mieszkańców Żor, jak i osób spoza miasta.

Kiedy będzie wyłoniony nowy najemca?

Termin przetargu odbędzie się 28 maja 2024 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Miasta Żory, aleja Wojska Polskiego 25, sala narad. 

Jakie są zasady udziału w przetargu?

Dlaczego warto będzie wynająć lokal w Centrum Przesiadkowym Nr 2?

  • Atrakcyjna lokalizacja
  • Duży ruch pieszych
  • Doskonała dostępność komunikacyjna
  • Nowoczesny obiekt
  • Możliwość dostosowania aranżacji do indywidualnych potrzeb

Zachęcamy do składania zapytań o procedurę: lokalowy@zbmzory.pl

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy!