Dział Księgowości

  • kompleksowa obsługa księgowości Zarządu Budynków Miejskich
  • kompleksowa obsługa księgowości administrowanych Wspólnot Mieszkaniowych

Informator działowy

Dział / Imię i nazwisko

Kontakt

Księgowość

pokój nr 10

44-240 Żory

Al. Wojska Polskiego 4a

Paulina Liberda

32 435 63 44 wew. 31

Główny księgowy

pliberda@zbmzory.pl

Anna Klaja

32 435 63 44 wew. 14

starsza księgowa

aklaja@zbmzory.pl

Aneta Smołka

32 435 63 44 wew. 14

księgowa

asmolka@zbmzory.pl

Justyna Sokołowska

32 435 63 44 wew. 14

księgowa

jsokolowska@zbmzory.pl

Dział / Imię i nazwisko

Kontakt

Księgowość czynsze

pokój nr 18

44-240 Żory

Al. Wojska Polskiego 4a

Emilia Borowiec

32 435 63 44 wew. 29

księgowa

eborowiec@zbmzory.pl

Ludmiła Popiela

32 435 63 44 wew. 29

księgowa

lpopiela@zbmzory.pl

Dział / Imię i nazwisko

Kontakt

Księgowość rachuba

pokój nr 4

44-240 Żory

Al. Wojska Polskiego 4a

Anna Szelka

32 435 63 44 wew. 40

specjalista

aszelka@zbmzory.pl

Dział / Imię i nazwisko

Kontakt

Księgowość wspólnot mieszkaniowych

pokój nr 11

44-240 Żory

Al. Wojska Polskiego 4a

Dorota Thiel

32 435 63 44 wew. 24

starsza księgowa

dthiel@zbmzory.pl

Magdalena Andrzejewska

32 435 63 44 wew. 24

księgowa

mandrzejewska@zbmzory.pl