Z przyszłością w Żorach

KONTAKT

 32  43 56 344 nr wewnętrzny 42

zprzyszlosciawzorach@zbmzory.pl

ePUAP: ZBMZory
44-240 Żory, Al. Wojska Polskiego 4 a

Informacja dla osób zainteresowanych udziałem w programie “Z przyszłością w Żorach”

Chcielibyśmy poinformować, że udział w programie “Z przyszłością w Żorach” nie wymaga składania ankiety internetowej. Najważniejsze jest złożenie w Zarządzie Budynków Miejskich kompletnego wniosku.

Zgodnie z naszymi informacjami, pojawiły się nieścisłości dotyczące wymagań dotyczących udziału w programie. Chcemy więc jasno podkreślić, że ankieta internetowa nie jest wymagana do wzięcia udziału w programie “Z przyszłością w Żorach”.

Natomiast kluczowym krokiem jest złożenie kompletu dokumentów w Zarządzie Budynków Miejskich.

  1. wniosek: BIP – Zarząd Budynków Miejskich: Wniosek o najem/ zamianę…
  2. deklaracja o wysokości dochodów: BIP – Zarząd Budynków Miejskich: Deklaracja o dochodach
  3. oświadczenie o stanie majątku: BIP – Zarząd Budynków Miejskich: Oswiadczenie o stanie ma…
  4. druk zaświadczenia o dochodach do wypełnienia przez pracodawcę: BIP – Zarząd Budynków Miejskich: Zaświadczenie o dochodach

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące programu “Z przyszłością w Żorach”, prosimy o kontakt z pracownikami Działu Zarządzania Lokalami Gminnymi Zarządu Budynków Miejskich w Żorach , którzy służą pomocą wszystkim zainteresowanym ww. programem.

telefon: 32 435 64 64 wew. 42 lub 43

e-mail: zprzyszlosciawzorach@zbmzory.pl

Program: “Z przyszłością w Żorach”

To program w ramach, którego w Żorach powstają nowoczesne mieszkania czynszowe wraz z możliwością wynajęcia miejsc postojowych zlokalizowanych w halach garaży podziemnych. O mieszkanie w ramach programu mogą ubiegać się osoby nie posiadające zaspokojonych potrzeb mieszkaniowych. Mogą to być zarówno mieszkańcy Żor, jak i osoby spoza rejonu, posiadające odpowiednie zabezpieczenie finansowe.  

ABY UCZESTNICZYĆ W PROGRAMIE “Z PRZYSZOŚCIĄ W ŻORACH” NALEŻY:

1) POBRAĆ PONIŻSZE DRUKI:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każda osoba chcąca ubiegać się o mieszkanie będące własnością Gminy ma obowiązek złożenia wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami w Zarządzie Budynków Miejskich.
(UWAGA! Złożenie niniejszego formularza nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku!)

Obowiązujące druki: 

  1. BIP – Zarząd Budynków WNIOSEK
  2. BIP – Zarząd Budynków Miejskich – deklaracja o dochodach
  3. BIP – Zarząd Budynków Miejskich – Oświadczenie o stanie majątku
  4. BIP – Zarząd Budynków Miejskich – Zaświadczenie o dochodach

2) WYDRUKOWAĆ POWYŻSZE DRUKI LUB POBRAĆ WYDRUKOWANE W ZARZĄDZIE BUDYNKÓW MIEJSKICH W ŻORACH

3) WYPEŁNIĆ W SPOSÓB CZYTELNY

4) DOSTARCZYĆ DO ZARZĄDU BUDYNKÓW MIEJSKICH W ŻORACH – AL. WOJSKA POLSKIEGO 4A KOMPLET WYPEŁNIONYCH I PODPISANYCH DOKUMENTÓW.

Wysłanie niniejszego formularza ułatwia jedynie kontakt z osobami zainteresowanymi udziałem w programie  “Z przyszłością w Żorach”, którzy złożą w Zarządzie Budynków Miejskich podpisany wniosek.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości istnieje możliwość kontaktu z pracownikami Działu Zarządzania Lokalami Gminnymi, Zarządu Budynków Miejskich w Żorach, pod numerem 32  43 56 344 wew. 42 lub 43, bądź osobiście, którzy służą pomocą wszystkim zainteresowanym ww. programem.