„Z przyszłością w Żorach” to program w ramach, którego w Żorach powstają nowoczesne mieszkania czynszowe wraz z możliwością wynajęcia miejsc postojowych zlokalizowanych w halach garaży podziemnych. O mieszkanie w ramach programu mogą ubiegać się osoby nie posiadające zaspokojonych potrzeb mieszkaniowych. Mogą to być zarówno mieszkańcy Żor, jak i osoby spoza rejonu, posiadające odpowiednie zabezpieczenie finansowe.

Kryteria dochodowe uprawniające do ubiegania się o mieszkanie reguluje uchwała nr 554/XLII/22 Rady Miasta Żory z dnia 26 maja 2022 r. w sprawie przyjęcia zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miejskiej Żory

Uwaga! analizowane są dochody netto! Wszystkie kryteria odnoszą się do dochodów NETTO!

Najważniejsze jest złożenie w Zarządzie Budynków Miejskich w Żorach (44 – 240 Żory, Al. Wojska Polskiego 4a)  kompletnego wniosku o mieszkanie wraz z wymaganymi załącznikami.

Aby ułatwić wypełnienie wniosku przygotowaliśmy wzory – zapraszamy do zapoznania się z nimi i składania wniosków o mieszkanie

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące programu „Z przyszłością w Żorach”, prosimy o kontakt z pracownikami Działu Zarządzania Lokalami Gminnymi Zarządu Budynków Miejskich w Żorach , którzy służą pomocą wszystkim zainteresowanym ww. programem.

telefon: 32 435 64 64 wew. 42 lub 43

e-mail: zprzyszlosciawzorach@zbmzory.pl